<
Кулінарія, випічка

(пісна та непісна), вівсяний та хлібний квас на замовлення

телефон для замовлення: +380637714111 Олена


Господь сказав: Дивіться, не зневажайте жодного з цих малих» (Мт.18,10;)

наша програма з опіки сиріт та хворих дітей.

З благословення намісника Свято-Іверського чоловічого монастиря архієп. Діодора, 2 вересня 2006 р. розпочала свою діяльність дитяча Недільна школа.

Перед початком занять архімандритом Діодором відслужили молебень біля ікони Божої Матері «Вихування». Гаряче молилися викладачі про дарування розуміння, як правильно розпалити в душі дитини вогонь віри та любові до Бога, батьки про послух та здоров’я дітей, а діти поки що про своє дитяче.

Після пастирської бесіди та благословення Намісника на вчення розпочався 1-й день занять Недільної школи, звичайно з уроку Закону Божого вивчення якого – наше спасіння благодаттю Воскреслого Спасителя.

Викладання предметів у школі збудовано за програмою Відділу Освіти, катехизації та місіонерства Одеської єпархії. Основою всієї навчально-виховної методики в нашій школі є тема спасіння людства і кожного з нас через спокутну жертву та Воскресіння Господа Нашого Ісуса Христа (Великоднє Благовістя).

Духовним окормителем Недільної школи є намісник монастиря єпископ Южненський Діодор.
Все життя школи (заняття, паломницькі поїздки, православний табір, виставки дитячих робіт, спектаклі) проходить з Його пастирського благословення.

Переступаючи поріг Недільної школи, дитина входить у коло церковних свят. Перші кроки в церковному житті, кожна нова церковна служба є священним уроком, який освячує і відбиває в душі дитини знання, отримані на заняттях згідно із Законом Божим, Літургікою. Вивчаючи на уроках молитви, житія святих, літургіку у дітей виникає потреба у церковній молитві причастя Святих Христових Таїн. З якою радістю вони говорять друзям-однокласникам: «Привітайте мене, я причастився». У цей день вони не пустують, дуже серйозно по дорослому поводяться на уроках. Причастя Святих Христових Тайн благодатно впливає на душу дитини і допомагає правильному духовному зростанню. На Божественній літургії діти із монастирським хором співають окремі молитви.

Так, як у школі займається понад 100 дітей віком від 5 до 14 років, то вони поділені на 4 вікові групи. Через кількість семи предметів, що викладаються, за згодою з батьками заняття в нашій школі проводяться в суботу з 11 години, в неділю з 8.30 ранку для різних груп у різний час за розкладом, щоб діти могли бути присутніми на Божественній Літургії, тому що в неділю у нас у монастирі 3 служби.

 

 

 

Навіщо треба ходити до Недільної школи?

У Недільній школі діти не лише вивчають предмети, а й виховуються у православному дусі: як бути терплячими один з одним, прощати і вибачатися, ставиться до однокласників, як до своєї сім’ї.

Ми намагаємося прищеплювати не дух суперництва, а дружелюбність та єднання під час репетицій вистав та виступів, при паломницьких поїздках та відпочинку у православному таборі «Вітрило».

Наші випускники навчаються у Духовній семінарії, художньо академії (Київ), а головне – вони стають справжніми православними людьми, які щиро люблять БОГА.   

 

Директор — Цепенюк Тетяна Семенівна
Тел. (093) 989-65-09

Календар

АрхивыКалендар подій

Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031