<
Кулінарія, випічка

(пісна та непісна), вівсяний та хлібний квас на замовлення

телефон для замовлення: +380637714111 Олена


Господь сказав: Дивіться, не зневажайте жодного з цих малих» (Мт.18,10;)

наша програма з опіки сиріт та хворих дітей.

Внутрішній лад монастирського життя визначено Статутом обителі, що ґрунтується на багатовікових православних традиціях. Паломництва, що приїжджають до монастиря та організаторів, повинні поважати ці традиції і намагатися нічим не порушити спосіб життя насельників монастиря.

У монастир слід приходити у скромній незрушній одязі, без неналежних на ньому написів та зображень. Жінкам слід бути з покритою головою, з незабарвленим обличчям. Одяг повинен бути з довгим рукавом, спідниця чи сукня — пристойної довжини. Не личити християнці носити чоловічий одяг (штани), а чоловікам – шорти. Християнин повинен завжди носити натільний крест. Якщо є необхідність, то при вході до монастиря жінкам можна отримати платок та спідницю, які потрібно повернути назад після екскурсії. Однак, гостям обителі краще потурбуватися про зовнішній вигляд заздалегідь та самостійно.

Не можна проводити екскурсії у храмах під час богослужіння. Якщо ж серед паломників є охочі помолитися, подати поминальні записки та поставити свічки перед іконами, то це потрібно робити, не заважаючи тим, хто молиться, і не створюючи суєти під час богослужіння.

Забороняється : кричати, громко розмовляти і сміятися, курити, вживати спиртні напої чи наркотичні речовини, перебувати в нетверезому стані, використовувати гучномовну апаратуру, грати на музичних інструментах, вживати нецензурну лайку, вести непристойні розмови, шуміти чи якимось чином заважати; змітити на території монастиря, входити з тваринами, влаштовувати пікніки, небажано поводитися та порушувати запропоновані правила поведінки, входити в житлові та господарські приміщення монастиря; проведення будь-яких громадських заходів та дій релігійного характеру, крім дозволених монастирем. Перед входом у храми та каплицю необхідно виключати мобільні телефони. Зйомку братії монастиря, а також зйомку всередині храмів під час богослужіння можна лише за благословенням Намісника монастиря.
Екскурсовод або старший групи повинен бути особливо поважним до поведінки на території монастиря дітей: не можна допускати дитячого шуму та біганіні. Слід стежити, щоб діти не бігали храмом.

У паломницькому готелі розрахункова година о 13:00 незалежно від часу заселення. Готель має право вимагати звільнити номер в установлену годину. Ключі від номера необхідно здавати готелю. Цінні речі, гроші потрібно зберігати при собі.

Календар

АрхивыКалендар подій

Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930