<
Кулінарія, випічка

(пісна та непісна), вівсяний та хлібний квас на замовлення

телефон для замовлення: +380637714111 Олена


Господь сказав: Дивіться, не зневажайте жодного з цих малих» (Мт.18,10;)

наша програма з опіки сиріт та хворих дітей.

Внутрішній лад монастирського життя визначено Статутом обителі, який ґрунтується на багатовікових православних традиціях. Паломництва, що приїжджають у монастир і організатори, повинні поважати ці традиції і намагатися нічим не порушити спосіб життя насельників монастиря.

У монастир слід приходити в скромному незворушному одязі, без неналежних на ньому написів та зображень. Жінкам слід бути з покритою головою, з незабарвленим обличчям. Одяг повинен бути з довгим рукавом, спідниця чи сукня — пристойної довжини. Не личить християнці носити чоловічий одяг (штани), а чоловікам — шорти. Християнин повинен завжди носити натільний хрест. Якщо є необхідність, то при вході в монастир жінкам можна отримати хустку та спідницю, які потрібно повернути назад після екскурсії. Однак, гостям обителі краще подбати про зовнішній вигляд заздалегідь та самостійно.

Не можна проводити екскурсії у храмах під час богослужіння. Якщо ж серед паломників є охочі помолитися, подати поминальні записки та поставити свічки перед іконами, то це потрібно робити, не заважаючи тим, хто молиться, і не створюючи суєту під час богослужіння.

Забороняється: кричати, голосно розмовляти і сміятися, курити, вживати спиртні напої чи наркотичні речовини, перебувати у нетверезому стані, використовувати гучномовну апаратуру, грати на музичних інструментах, вживати нецензурну лайку, вести непристойні розмови, шуміти чи якимось чином заважати; смітити на території монастиря, входити з тваринами, влаштовувати пікніки, небажано поводитися і порушувати запропоновані правила поведінки, входити в житлові та господарські приміщення монастиря; проведення будь-яких громадських заходів та дій релігійного характеру, крім дозволених монастирем. Перед входом у храми та каплицю необхідно вимикати мобільні телефони. Зйомку братії монастиря, а також зйомку всередині храмів під час богослужіння можна лише за благословенням Намісника монастиря.
Екскурсовод або старший групи повинен бути особливо уважним до поведінки на території монастиря дітей: не можна допускати дитячого шуму та біганини. Слід стежити, щоб діти не бігали храмом.

У паломницькому готелі розрахункова година о 13:00 незалежно від часу заселення. Готель має право вимагати звільнити номер у встановлену годину. Ключі від номера необхідно здавати готелю. Цінні речі, гроші потрібно зберігати при собі.

АрхивыКалендар подій

Февраль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829